26.01.2023

Semināri “skolo.lv - palīgs ikdienas darbā”

Aicinām skolotājus apmeklēt tiešsaistes semināru ciklu “skolo.lv - palīgs ikdienas darbā”!

Platforma skolo.lv ir bezmaksas virtuāla mācību vide, piemērota skolotāja un skolēna ikdienas darbam skolā, mācību plānošanai un vadīšanai – kā klātienē, tā attālināti un īstenojot kombinētas mācības. 

Mācīšanās platformā skolo.lv skolotāja vadībā vai patstāvīgi var mācīties, izmantojot šim mērķim rūpīgi veidotus e-kursus. Lai iepazītos ar visām platformas sniegtajām iespējām, aicinām apmeklēt semināru ciklu “skolo.lv - palīgs ikdienas darbā”. Aicinām apmeklēt gan skolotājus, kuri jau aktīvi izmanto savā darbā platformu, gan skolotājus, kuri darbu platformā vēl nav sākuši.  

Pavasara semestrī plānoti 4 semināri. Semināros tiks aktualizēti ne tikai platformas jaunumi un aktualitātes, bet arī katrs seminārs tiks veltīts konkrētai tēmai. Vairāk par katrā seminārā ieplānoto aicinām skatīt reģistrācijas anketās. Semināra laikā tiks dota iespēja uzdot arī savus jautājumus. Plānotais norises laiks – 1 stunda. 

Semināri tiks ierakstīti un pēc to norises būs pieejami skolo.lv youtube kanālā