Ko dara citi

Mācību resursu krātuve

Šobrīd skolās aktīvi notiek pāriešana uz attālinātu mācību procesu. Lai labāk palīdzētu skolotājiem šādos darba apstākļos, ir apkopoti piemēri dažādos mācību priekšmetos un tos var apskatīt Skola2030 mācību rersursu krātuvē: https://mape.skola2030.lv.

Resursi pakāpeniski tiks papildināti ar skolotāju idejām no visas Latvijas. 

Lai piekļūtu failiem, nepieciešams “Ieiet” savā profilā, izmantojot E-klase, Mykoob vai Latvija.lv profilu. 

Esam izveidojuši paskaidrojošu video instrukciju, kā skolotājiem iespējams pievienoties mācību resursu krātuvei. 

 

Diskusiju forums

Skola2030 mācību resursu krātuves (https://mape.skola2030.lv) diskusiju sadaļā nodrošināsim iespēju skolotājiem un skolu vadībai gan dalīties ar saviem izveidotajiem materiāliem, gan arī apskatīties un, iespējams, izmantot citu kolēģu sagatavotos materiālus katrā mācību jomā.

Zem katras no mācību jomām atradīsiet trīs ierakstus - “Dalies ar piemēru”; “Apskaties iesūtīto piemēru” un “Dažādi resursi un ieteikumi”.

Pirmajā - “Dalies ar piemēru”, aizpildot pieteikuma formu, iespējams ievietot mācību plānus un ieteikumus, kā strādāsiet ar saviem skolēniem. 

Otrajā - “Apskaties iesūtīto piemēru” - iespējams apskatīties, ko kolēģi jau iesūtījuši, un smelties idejas savam darbam.

Trešajā - “Dažādi resursi un ieteikumi” - iespēja apskatīties un papildināt Google dokumeta failu ar noderīgiem resursiem, piemēram, interneta saitēm uz konkrētai mācību jomai noderīgu saturu un ieteikumiem, kurus var izmantot attālinātā darbā. 

⇒ Spied šeit, lai nokļūtu uz diskusiju forumu! 

 

⇒ Par to, kā skolotājam labāk nodrošināt attālinātu mācību procesu sākumskolas bērnam lasi šeit

⇒ Skaties šeit piemēru 1. klases skolēna vienas nedēļas mācību plānojumam.