10.03.2020

Aprīlī plānotā "Skola2030" konference “Skola katram bērnam” pārcelta uz rudeni

Rūpīgi izvērtējot situāciju saistībā ar  COVID-19 vīrusa izplatību, Latvijas un starptautisko institūciju profesionāļu ieteikumus - kā katram individuāli un mums kā sabiedrībai kopumā mazināt vai palēnināt iespējamo vīrusa izplatību Latvijā,  esam pieņēmuši lēmumu pārcelt 16.aprīlī Ogrē plānoto izglītības konferenci pedagogiem un izglītības rīcībpolitikas veidotājiem no visas Latvijas “Skola katram bērnam” uz rudeni. Par konkrētu tās norises laiku informēsim atsevišķi.

Vienlaikus turpinām izvērtēt arī citu šajā pavasarī pedagogiem plānoto publisko pasākumu rīkošanas iespējas un riskus, nepieciešamības gadījumā tos aizstājot ar tiešsaistes vebināriem vai citām attālinātas informācijas nodošanas un izglītošanas iespējām.

Uzskatām par svarīgu uzticēties veselības nozares profesionāļiem Latvijā un starptautiski, Pasaules veselības organizācijas rekomendācijām, kurās uzsvērts, ka tieši sabiedrības izpratne un katra individuāla cilvēka atbildīga rīcība var būtiski mazināt nekontrolētu vīrusa izplatību kā valsts robežās, tā ārpus tām. Tāpēc vienlaikus aicinām ikvienu izvērtēt un rīkoties atbilstoši, lai aizsargātu savu, savu tuvāko un apkārtējo cilvēku veselību – vai tas būtu mājās ikdienā, vai darba vietā, vai – izvēloties, kā pavadīt brīvo laiku.

Skola2030 turpinās skaidrot pilnveidotā mācību satura un pieejas īstenošanas akcentus, tajā skaitā par emocionāli drošas un intelektuāli stimulējošas mācību vides nozīmību un iekļaujošu izglītības principu īstenošanu skolās, kas bija plānoti kā šīs konferences temati. Tiem veltīsim rakstus mūsu nākamajos ziņu izdevumos “Domāt.Darīt.Zināt.” Ja vēl neesat pierakstījies tā saņemšanai epastā, aicinām to darīt, reģistrējoties te: http://skola2030.lv/piesakies-jaunumiem.

Atgādinām, ka informācijai par pilnveidoto mācību saturu un tā īstenošanu var sekot mūsu YouTube kanālā: https://www.youtube.com/skola2030, kā arī Facebook: https://www.facebook.com/Skola2030/ un mājas lapā: www.skola2030.lv.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, aicinām sazināties: info@skola2030.lv.