26.09.2019

Aicinām uz publisko lekciju par vērtībām 2. oktobrī!

Aicinām vecākus un citus interesentus uz publisko lekciju par vērtībām un to lomu ģimenē, skolā un sabiedrībā 2. oktobrī, plkst. 16.00, Swedbank Centrālajā ēkā, Rīgā, Balasta dambī 15! Dalība lekcijā bezmaksas, tomēr visus interesentus aicinām iepriekš reģistrēties šajā saitē: https://forms.gle/HutFMssJRt8SdnUa7.

Šajā lekcijā organizācijas "Vērtībās balstīta izglītība" (Values-based Education) dibinātājs Nīls Hokss (Neil Hawkes) no Lielbritānijas stāstīs par to, kāda ir dažādu sociālo grupu loma, lai palīdzētu bērnam saprast un dzīvot ar vērtībām ikdienā. Savukārt, Skola2030 mācību satura ieviešanas vadītāja Zane Oliņa stāstīs, kāda loma pilnveidotā mācību satura un pieejas īstenošanā ir vērtībām. Lekciju atklās Swedbank korporatīvo attiecību vadītāja Adriāna Kauliņa. Pasākuma programma apskatāma šeit

Pasākuma laikā būs pieejama bezmaksas autostāvvieta pie Swedbank Centrālās ēkas.

Lekciju būs iespējams skatīties arī tiešraidē Swedbank Facebook kontā. Klātienē un tiešraidē tiks nodrošināts tulkojums no angļu valodas.

Pasākumu rīko Swedbank Latvija, British Council pārstāvniecība Latvijā un Skola2030.